Služby - nabízíme

Našim čtenářům je k dispozici beletrie i naučná literatura pro dospělé, děti a mládež, deskové hry, audioknihy, časopisy.

V našem fondu najdete bezmála 800 svazků knih ve vlastnictví naší knihovny, přes 500 svazků knih zapůjčených z výměnného fondu Knihovny Kutná Hora a 11 druhů časopisů.

Odkaz na on-line katalog:

Jak se přihlásit:

Přihlašovací jméno:
číslo čtenáře (najdete na průkazce) nebo Váš email
PIN: Datum narození ve tvaru RRMMDD

Výpůjční služby

Objednávka a rezervace knih

Pokud naleznete v online katalogu titul, který si chcete vypůjčit a je volný (k dispozici), můžete si ho objednat prostřednictvím čtenářského konta (vyhledáme Vám ho, připravíme). Pokud je Vámi žádaný titul vypůjčený, můžete si ho rezervovat. Po jeho vrácení do knihovny Vám zašleme e-mail, že je pro Vás připravený k vypůjčení.

Prodloužení výpůjční doby

Knihy, časopisy, audioknihy a deskové hry půjčujeme na 30 dnů.
Pokud nejsou rezervované dalším čtenářem, je možné jejich výpůjčku prodloužit přes své Čtenářské konto, zasláním e-mailu na adresu knihovna@kostelni-lhota.cz, telefonicky +420 605 819 942 nebo osobně v knihovně.

Meziknihovní výpůjční služba

Prostřednictvím této služby vám zajistíme k vypůjčení dokumenty, které nemáme ve fondu naší knihovny. Požadovaný dokument pro vás objednáme z jiné knihovny. Oznámení, kdy bude dokument připravený v naší knihovně vám zašleme e-mailem. Při půjčování dokumentů z jiných knihoven je čtenář povinen uhradit poštovné.
Pokud požadovaný dokument najdete ve fondu Městské knihovny v Poděbradech, nebudou účtovány poplatky za poštovné.

Donáškové služby

Pro naše méně pohyblivé občany jsme zřídili možnost donáškové služby. Nahlaste nám e-mailem knihovna@kostelni-lhota.cz nebo telefonicky +420 605 819 942 své jméno, adresu a vybrané tituly z naší knihovny a my Vám je v dohodnutý čas doručíme.

Ceník služeb a poplatků

Ceník služeb

Přístup k internetu

V knihovně je pro občany k dispozici počítač s připojením na internet, případně pro práci ve wordu, excelu a další.
Registrovaní uživatelé knihovny ho mohou využívat zdarma.
Knihovna je pokryta veřejnou wifi sítí, o přístup požádejte knihovnici.

Dolpňkové a reprografické služby

Nabízíme tisk, kopírování, laminování a skenování dokumentů, balení knih a učebnic.

Ceník služeb a poplatků

Kulturní a vzdělávací akce

Knihovna pořádá řadu společenských, vzdělávacích a sportovních akcí (besedy, setkání seniorů, příměstské tábory, vítání občánků, pasování na čtenáře, divadlo apod.)

Hlavní stránka